Pobyt v Mikulově

Hledáte ideální dárek pro rodiče nebo pro dobrou kamarádku? Rádi byste, aby si to užili a nebyl to věcný dárek, který by se jim válel doma a sedal na něj prach. Chcete něco, na co by dlouho vzpomínali a užili si to. Darujte jim pobyt v kouzelné krajině jižní Moravy. Ve městě Mikulov najdou zábavu i odpočinek.

masáže s odpočinkem

Krajina krásných historických památek a jedinečných vyhlídkových míst. Velké množství vinic a vinných sklípků. Najdou tu zábavu mladí i staří. Ubytování v Mikulově hotelu Mikulov.Galant.cz. Na našich stránkách si můžete hotel virtuálně projít a zjistit jestli splňuje vaše požadavky. Součástí hotel je pivovarská restaurace s letní terasou, pivovar a vinotéka s vinným sklepem. Na své si přijdou milovníci vína i piva. Pro pivaře tu máme vlastní malý pivovar, kde si vaříme své pivo Galant. Ubytování je v moderním designu a pěkném prostředí. Pokoje jsou ve třech provedení, kde si můžete zvolit z pokojů Deluxe, Standard a Rodinných pokojů. Pokoje se liší velikost a komfortem. U všech můžeme zaručit připojení na Wi-Fi, satelitní televizi, trezor a vysoušeč vlasů. Když přijedete se čtyřnohým mazlíčkem, rádi vám pro něj připravíme pelíšek. Aby i on mě své pohodlí. V pokojích jsou pohodlné ergonomické matrace s polštáři s antialergickým povrchem. Budete se u nás cítit jako v bavlnce a váš spánek bude klidný. Odpočinout si můžete ve wellness centru. Kde najdete bazén a vířivé vany. Dále se můžete svěřit do rukou profesionálu na skvělé masáže a zábaly. Nebo můžete vyzkoušet kosmetickou péči o pleť. Pro ty, co nechtějí odpočívat, mohou vyrazit na procházku nebo na kolo. V okolí jsou dlouhé cyklistické trasy a spousta památek.

zámecká zahrada

Nejvíce navštěvované jsou zámek Mikulov, Svatý Kopeček, jeskyně Na Turoldu nebo krásný Lednicko-Valtický areál ve městě Lednice. Na takový dárek budou dlouho vzpomínat.