Typologie žen

Tak jako Hippokrates rozdělil povahu lidí dle tekutiny, která převládá v lidském těle, podobně rozdělila ruská spisovatelka Larisa Renar ženy na čtyři hlavní typy. Prvním typem je žena hospodyně, která je fyzicky zdatná, ve výborné kondici a jak už samotný název napovídá, jedná se o typ ženy, která se pečlivě stará o domácnost. Ráda vaří, uklízí, dbá o správný chod domácnosti a potrpí si na pořádek. Svému muži je oporou a ve všem ho podporuje. Tyto ženy jsou ve vztazích stálé a věrné. Druhým typem je žena královna, u které převládá duševní úroveň.
rebelka s modrými vlasy
Tento typ ženy je často zaměňován s feministkou, jelikož se jedná o ženu ráznou, tvrdou, nezávislou a inteligentní. Tyto ženy jsou často velmi vzdělané a pracují na vedoucích pozicích. Nedělá jim sebemenší problém vést a řídit velkou skupinu lidí či organizovat různé akce. Mezi třetí typ se řadí žena holčička, kterou charakterizuje emoční úroveň. Z této ženy vyzařuje křehkost, jemnost a ženskost, to vše probouzí v mužích ochranitelský pud. Muži touží tuto ženu chránit před veškerým zlem, jsou ji vždy oporou a nesmírně si ji váží. Čtvrtý druh ženy je milenka, pro kterou je charakteristická sexuální energie. Tato žena je velmi vášnivá, zná všechny milostné praktiky, nebojí se v sexu vyzkoušet nové věci, moc dobře ví, co mají muži rádi a co se jim líbí. Dokáže svést téměř každého muže a probudit v nich skryté touhy. Tyto ženy jsou talentované, dokážou ostatní inspirovat a umí se radovat ze života.
Většina mužů samozřejmě nejvíce ocení typ milenky, avšak z praktického hlediska je ideální, pokud má žena z každého uvedeného typu alespoň kousek.
přitažlivá žena
Vesměs vtipnou formou můžeme ženské pokolení rozdělit ještě na další, které se řadí mezi nesnesitelné ženy. A těmi jsou závistivky – jak už samotný název napovídá, tyto ženy závidí všem všechno, ať už to jsou nové šaty, lepší zaměstnání, peníze anebo manžela. Také mají přehled o tom, kolikrát jste byli letos na dovolené či jste si koupili nový koberec anebo televizi. Dalším nesnesitelným typem jsou ženy pomlouvačky, které dokážou pomluvit úplně kohokoliv a na nikom nenechají nit suchou. Přesto, že ze samotného pomlouvání nic nemají, dokážou tím notně znepříjemnit život. Pomluvy jsou prostě a jednoduše jejich záliba a smysl života. Jsou to ženy s nízkým sebevědomím a nespokojené se sebou. Třetím typem jsou tzv. domovnice, kterým neunikne absolutně nic. Mají dokonalý přehled o dění ve vašem paneláku, naprosto přesně vědí, co se odehrává ve vaší ulici. Vědí o vás téměř vše – zda jste letos myli okna, jak často uklízíte, zda jsou vaše děti slušně vychovány, jak často chodíte do obchodu a neštítí se dokonce ani probírat váš osobní život s ostatními. Tyto ženy jsou často zhrzené, nespokojené s vlastním životem, rozvedené či opuštěné.