Ženy. Jak je získat, a co od nich čekat?

Vyznat se v ženách je pro muže mnohdy nelehký úkol, protože ne vždy říkají to, co si myslí, a to co si myslí se může lišit od toho, co cítí. Existuje však několik znaků u různých typů žen, které vám napoví.

Stydlivka

Potkali jste krásnou, avšak trošku nenápadnou dívku se stydlivým úsměvem, a myslíte si, že pokud ji ulovíte, máte celoživotní jistotu? Nenechte se mýlit. Ta dívka totiž není tichá proto, že by si snad nebyla jistá sama sebou, ale proto, že si není jistá vámi. Jistě vás zaujme její schopnost naslouchat, přičemž vám nejspíš dokonce ani nebude odporovat. Ona však není tak poddajná, jak by se mohlo zdát. Právě v tu chvíli to v její hlavě šrotuje nejvíce. Analyzuje, zda jste pro ni vhodným partnerem, a které vaše nedostatky bude muset vyladit. Kalkuluje, a vypočítává, zda jí za to stojíte, nebo se má rovnou obrátit, a odejít. Hledá totiž jistotu, něco vážnějšího. A pokud chcete právě tuto dívku získat, budete se muset hodně snažit, abyste ji zaujali, a neodradili. Až se vám to ovšem podaří, boj neskončil. Nyní se setkáte s její pravou stránkou. Začne na vás pracovat. Nemusíte mít strach z létajících talířů, nebo naopak tiché domácnosti. Její argumenty budou pádné, výstižné, a vy nebudete schopni nic namítnout. Vybrousí vás jako diamant, a než se nadějete, zapomenete, kým jste byl dříve. Od ní však můžete očekávat stabilní zázemí, na kterém se však musíte podílet rovným dílem, perfektní péči o vaše potomky, a také to, že vás nebude ztrapňovat ve společnosti. 

žena s květinami

Zlatokopka

Potkáte ji v baru, má dokonale padnoucí šaty, a perfektní účes. Z jejích rtů vyčtete okouzlující úsměv, a sama o sobě připomíná diamant. Pokud však nemáte narvanou peněženku, či drahý oblek, nebude s vámi vůbec ztrácet čas. Ačkoliv mohou ženy, které jsou označovány za zlatokopky, působit jako něco temného, není tomu tak. Tyto ženy totiž velmi rychle pochopily, že pokud nemají speciální dovednosti v oboru podnikání, nebo mozek na doktora, ve světě mužů brzy zaniknou. Ačkoliv některým jde skutečně jen o to, aby z vás vytáhly peníze, všechny takové vskutku nejsou. Nehledají bohatého muže, aby jim kupoval drahé šperky (ačkoliv těmi jistě nepohrdnou), ale proto, aby ony, i jejich budoucí děti, získali stabilní zázemí, a nemuseli se stresovat nedostatkem.

ženy v trávě

Nejsou hloupé, pouze to na vás hrají, protože vědí, že úspěšní muži si málokdy nechají do něčeho kecat, a sobě rovnou ženu by jen těžko zvládali. Pokud však máte strach, že s vámi bude jen pro vaše peníze, uvědomte si, jak ji vidíte vy. Jako trofej? Nejspíš ano. Pokud se vám daří vydělávat dostatek peněz, a hledáte ženu, která jich bude hodna, můžete klidně hledat i mezi zlatokopkami. Jsou to také jen lidé, a mnohdy mají dobré srdce, pod nímž vám odnosí úžasné děti. Musíte si však všímat náznaků. Máte s ní o čem mluvit? Umí vás rozesmát? Umí se chovat ve společnosti? Tak směle do toho. Vytáhněte všechny své trumfy, a získejte svoji trofej.