Kouzlo tarotových karet

Historie tarotu sahá až do 15. století, avšak informací o něm je velice málo. Vykládání karet si lidé spojují s čarodějnicemi a nadpřirozenými silami, toto ovšem není tak úplně pravda. Tarot je běžně využíván k práci na problémech v oblastech vztahů, financí či zdraví. S jeho pomocí můžeme nahlédnout pod pokličku a do svého nitra. Není přesně jasné, jestli z nich můžete skutečně přečíst budoucnost, ale rozhodně vám odkryje její hlavní aspekty.
Tarotový balíček obsahuje 72 karet a skládá se z malé a velké arkány. Malá představuje události, nebo situace ze života, velká zase sílu duše či konkrétní osoby a podrobnosti o daných situacích.Tarotové karty
Pomocí symbolů vyobrazených na každé z karet můžete jasně složit obraz toho, co se ve vašem životě odehrává. Ať už tedy požadujete odpovědi týkající se konkrétního vztahu, kariérního růstu nebo svého zdraví, můžete se spolehnout, že vždy na něco přijdete.
V televizi nebo na internetu se můžete setkat s různými věštci a věštkyněmi, které sice mohou rozumět řeči tarotu, ale za jeden výklad můžete zaplatit i několik tisíc korun. Svěřte se tedy do rukou pouze zkušeným a věrohodným osobám.
Nejlepší způsob, jak si nechat vyložit karty je osobní setkání. Formou i několikahodinového sezení se postupně doberete k počátkům svých potíží a přijdete na to, co vám stojí v cestě a jak se jim postavit.Křišťálová koule
Zajímá-li vás tarot a jeho učení, můžete si karty sami vyložit. Nepotřebujete k tomu žádné speciální pomůcky, jen jeden správný balíček. Vybírejte srdcem a ne hlavou. Vaše intuice vám sama ukáže, která hromádka je pro vás tou správnou.
Pohodlně se usaďte, uvařte si dobrý čaj a důkladně karty promíchejte. Poté můžete libovolně vybírat a pokládat je před sebe. Nejste-li si ještě jisti všemi významy, můžete si pořídit knihu a učit se z ní.
Brzy uvidíte, že se bez těchto šikovných pomocníků pomalu neobejdete. Budete se s nimi chtít poradit a získat určitý odstup a nadhled.
Na internetu je spousta on-line výkladů, které vám v daných situacích mohou taky velice pomoct.