Elektrikář pro každou domácnost

Stavíte rodinný dům, rekonstruujete byt, anebo byste potřebovali zavést osvětlení do starší chaty, či předělat původní letitou elektroinstalaci na novou? Pokud k tomu ještě bydlí v lokalitách Prahy 3, Prahy 4 a okolí, je tu pro vás elektrikář v Praze 3.

oprava zásuvky

Zapojení elektrospotřebičů
Pracovníci firmy Elektro Elefant disponují odbornými znalostmi, zkušenostmi, a rychlým a vstřícným jednáním. Můžete si u nich objednat následující služby:

  • Nová elektroinstalace – instalujeme elektro rozvody v nových bytových jednotkách, kancelářských či komerčních prostorách, ale umíme provést i celkové rekonstrukce stávající staré elektroinstalace, která již nevyhovuje současným normám, anebo požadavkům majitele. Při práci používáme nejmodernější postupy a technologická vybavení, např. termokameru.

Návštěvu vaší nemovitosti z důvodu jejího zmapování a vytvoření cenové nabídky vám nebudeme účtovat. Hodina práce při elektroinstalaci se pohybuje mezi 390 – 490 Kč. Pokud budeme provádět i zednické a bourací práce a jiné pomocné činnosti, zaúčtujeme za ně cenu 450 Kč/1 hod. Doprava po Praze vás bude stát 390 Kč, dopravné mimo Prahu stanovíme dohodou.

  • Elektro opravy – každou poruchu či závadu vyhledáme a opravíme; zajišťujeme výměny jističů, zásuvek, vypínačů i svítidel; kromě toho instalujeme a odborně zapojíme vaše spotřebiče, včetně potvrzení záručního listu.

dělání rozvodů

Zjišťování závady

  • Řešení havárií a elektro pohotovost NONSTOP – na elektřině jsou závislé téměř všechny domácnosti a každý výpadek proudu s sebou přináší jen samé nepříjemnosti. Od nemožnosti sledovat své oblíbené TV programy, po přerušení práce na počítači, anebo zkažené potraviny v mrazáku. Proto je elektrikář Praha 4 v nepřetržité pohotovosti. Naše veškeré elektro služby pokrývají zejména potřeby obyvatel Prahy 3 a 4, ale naše havarijní služba zajišťuje celou Prahu i její okolí. Na místo s havárií dojíždíme během dne do 60 minut, ve večerních a nočních hodinách do 1,5 hodiny. Odstraňujeme všechny závady elektřiny, a to včetně víkendů i svátků.
  • Provádíme revize elektro a hromosvodů, vč. vystavení revizní zprávy.