Půjčovna dodávek Praha vám umožní i cestu do (České) Kanady

Do Kanady s dodávkou

Víte, že si můžete pronajmout vůz z půjčovny dodávek Praha Rent car service pro cestu do Kanady? Ne, není to žert, abychom však upřesnili toto tvrzení, musíme doplnit, že máme na mysli Českou Kanadu. Česká Kanada je lokální název krajinné oblasti na rozhraní Třeboňské pánve a Českomoravské vrchoviny a svým specifickým podnebím a terénním reliéfem odpovídá zčásti kontinentálnímu povrchu na severoamerickém kontinentu.

Jindřichův Hradec

Dodávku tu však nezmiňujeme náhodou, je to jeden ze způsobů, jak vycestovat ve skupině lidí se shodnými zájmy, ubytovat se v některém z rodinných penzionů či hotelů v oblasti a užít si aktivního pobytu, například cykloturistikou. Česká Kanada je pro tyto účely naprosto ideální, budete překvapeni, kolik překrásných zákoutí je tu před lidmi skryto, a stále platí jeden nesporný fakt – je to krajina řídce obydlená, nezasažená průmyslem, ale také tu nepotkáte davy poblázněných turistů, co si fotografují kdejakou hloupost a prezentují se pak svými „selfie“ na sociálních sítích.

hrad Landštejn

Naleznete tu božský klid, načerpáte dostatek sil, a to i tehdy, budete-li šlapat denně do pedálů a najezdíte stovky kilometrů. Můžete se sem vydat i s dětmi, vozy typu dodávek jsou v tomto směru výhodné, neboť pojmou všechna zavazadla, sedadla jsou pohodlnější než v osobních vozech a jste všichni pohromadě, což dělá cestování zábavnějším a méně náročným na stres. Máte-li možnost, střídejte se v řízení, předejdete únavě a více si užijete tamní pobyt.

A která místa vám můžeme doporučit?

Neměli byste si nechat ujít jízdu vláčkem po úzkorozchodné trati z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice. Za prohlídku stojí i hrad Landštejn, Český Rudolec, rozhledna U Jakuba, rybník Osika u Albeře, Ratmírovský rybník, osada Senotín, Kunžak a doputovat byste mohli až do Dačic a Slavonic, které patří ke skutečným klenotům tamní oblasti.