Práce s kontejnery


Když jsem začala pracovat ve skladu, byla jsem docela nadšená, protože takovou práci mám ráda. Vy se možná divíte, jak mohu mít ráda práci, která je ve skladu. Vždyť navíc přeci ani taková práce není vhodná pro ženy. Věřte mi, že mi to opravdu hodně bavilo. Nebaví mě někde sedět v kanceláři anebo poslouchat nějaké příkazy, kde jsem přímo na očích. Kdysi jsem pracovala v obchodě, kde jsem byla pokladní. Musím vám říct, že je to opravdu velký stres. Musíte spěchat, markovat zboží a taky ještě opravdu poctivě vracet peníze, byste třeba neprodělali peníze. Mně se tohle nelíbilo a nebavilo mě to.

I ve skladu je zábava.

A proto jsem byla opravdu ráda, když mi v jedné velké nadnárodní firmě zaměstnali ve skladu. Sice to tam byli samí muži, ale zase jsem měla velké výhody. Rozuměla jsem si s nimi a bylo mi tam opravdu hodně dobře. V této firmě se taky vyráběly a prodávaly IBC kontejnery. A víte vůbec na co jsou IBC kontejnery? Pokud ne, tak se zkuste podívat na www.schoellerallibert.com webové stránky, kde se dozvíte opravdu mnoho informací, co obnáší práce s IBC kontejnery.

Ve skladu mě to dost baví.

IBC kontejnery slouží hlavně pro převoz různého zboží nebo materiálu a jsou velice odolné, takže se taky nemusíte bát, že se vám nějaký IBC kontejner rozbije anebo nějak poškodí. Taky jsou samozřejmě odolné taky proti povětrnostním podmínkám. Vemte si, chci třeba IBC kontejnery se připravují nějakým zdvihákem, jeřábem, který se potom třeba položí na loď. Vemte si, že je tam slaná voda a že na ten IBC kontejner můžeš šplouchat slaná voda. Nebojte se, IBC kontejner opravdu všechno vydrží. Taky se IBC kontejner prodává v různých objemech a taky velikostech, takže si samozřejmě každá firma vybere ten svůj ideální. Je totiž opravdu mnoho typů a taky druhů těchto kontejnerů, že si musíte uvědomit, co budete převážet, abyste si vybrali ten nejlepší.