Užijte si odkrývání tajemství

Pokud máte zálibu v hlavolamech a obecně logických hádankách, jistě budete nadšeni z nové escape game v Kutné Hoře. Jedná se o velice příjemný zážitek.

Užijte si odkrývání tajemství

Člověk by si dnes dle všech zpráv z domova i ze zahraničí pomalu řekl, že lidé tráví své volné chvíle jen a pouze o počítačů, respektive konzolí. Samozřejmě, že do jisté míry to je pravda a neplatí to pouze pro nejmladší generaci, ale rovněž i pro starší ročníky. Počítače jsou už dnes tak výkonné, že dokáži lidem zprostředkovat virtuální realitu na tak vysoké úrovni, že se pomalu zdá, že se jedná o realitu skutečnou. Ovšem tento druh titulů dle zatím všech vědeckých zjištění se negativním způsobem podepisuje na lidské psychice. A proto je vhodné alespoň jednou za čas odlepit oči od obrazovky a jít dělat něco jiného.

Tajemná hra

Tím „jiným“ je myšlena jiná odpočinková činnost, během níž si dokážete oddechnout. Četba knihy, sportování nebo třeba escape game. Jedná se o specifický druh zábavy, která je určená hlavně pro jedince, kteří mají rádi záhady a rádi také luští rozličné hlavolamy a hádanky. Pokud mezi takové lidi patříte i vy, určitě se vám bude líbit úniková hra Kutná Hora.

Není to náročné

Na rozdíl od mnoha jiných venkovních zábav se tento druh hry vyznačuje tím, že nepotřebujete používat prakticky vůbec svalstvo, tedy pokud nepočítáte mezi používání svalstva nutnost někde dojít. Jednoduše řečeno, jde o fyzicky nenáročnou zábavu, která se zaměřuje hlavně na intelektuální schopnosti člověka. Ovšem ne jednoho člověka, ale rovnou party lidí. Tento druh zábavy je totiž určen skupinám, a to minimálně o dvou lidech. Samozřejmě, že je možné si to vyzkoušet i v jednom, ale to pak všechno kouzlo vyprchá. Základ spočívá v tom řešit hádanky ve skupině.

Vyřešte všechny záhady

Všechny věkové kategorie

V případě, že si myslíte, že jste na to už moc stačí nebo naopak, že ještě nedosahujete toho správného věku, můžete tento druh myšlenek pustit z hlavy. Úniková hra tohoto typu je určena prakticky pro všechny věkové kategorie. V případě, že vám to alespoň trochu myslí a máte chuť zažít i jiné než jen virtuální dobrodružství, můžete se kdykoliv připojit.