Dětem pro radost, vám pro zdraví a štíhlou linii

Trampolína https://www.goodjump.cz/trampolina-305 umístěná na vaší zahradě nemusí sloužit jen k příležitostnému zabavení vašich dětí. Jedná se o zcela plnohodnotné sportovní náčiní a při správné sérii cviků vám může velmi pomoci. Zábavnou formou budete posilovat celou řadu svalů v těle a pomůže vám zbavit se nadbytečných kilogramů. Co by mohlo být zábavnější, než strávit čas společně s vašimi dětmi a přitom ubrat několik centimetrů na konfekční velikosti? Dopřejte si cvičení, které můžete provozovat na vaší zahradě, při kterém se budete bavit společně s vašimi dětmi!
nízká trampolína

Vždy, když neprší

Vymyslet dětem zábavu, která by pro ně byla dostatečně atraktivní, když venku prší a ony musejí strávit celý den uvnitř domu, není snadný úkol. V takových dnech velmi vyhlížíte chvíli, až se mračna rozplynou a vy budete moci pustit děti na zahradu. Co na tom, že pískoviště je ještě promočené. Vy máte na zahradě trampolínu pro děti! Ani se vám nedaří spočítat, kolik hodin za týden na ni děti proskáčou a kolik smíchu a zábavy je při tom provází.

Vaši zahradní trampolínu si velmi brzy oblíbily i děti ze sousedství, a tak je na vaší zahradě stále velmi živo a veselo. Investice do tohoto zahradního doplňku se vám velmi vyplatila, protože poskakování a hopsání zabaví děti v každém věku a velmi často se k této zábavě dají strhnout i dospělí. A proč taky ne? Skákání znamená velkou fyzickou aktivitu a posílení celé řady svalů v těle. U dětí pomáhá rozvíjet pohybové dovednosti a dospělým může pomoci v jejich boji s přebytečnými tukovými zásobami.
skákající dívka
Vy jste si ještě nevybrali? Prohlédněte si nabídku, a pokud máte mladší děti, zvolte takové provedení, aby obsahovalo i ochrannou síť a praktické schody. S takovým modelem budou děti zcela v bezpečí a snadno se dostanou na trampolínu i zpět.