Je lepší nenechávat motorku bez dozoru

Jsou lidé, kteří jsou schopni svou motorku nechat bez dozoru a vůbec jim to nevadí. Myslíte si, že takové chování je správné? Rozhodně ne.

Nikdy nevíte, kdy se objeví někdo, kdo se rozhodne vám na motorku nejen sahat, ale také zkoumat, co všechno motorka nejenže má, ale také nemá a najdou se i tací, kteří jsou vám schopní některé části i ukrást. Někdy stačí jen chvilka nepozornosti a může se stát, že člověk přijde o určité části motorky, které nesmí chybět.

pěkná motorka

Jestliže se například chystáte jet na motorce na jedno, měli byste jí vždy zaparkovat tak, abyste na ni viděli. Nespoléhejte na to, že všechny, kteří do dané hospody chodí, znáte a nikdy by nic vaší motorce neudělali. Člověk nikdy neví, kdy se objeví někdo cizí a poté to dopade tak, že nebudete moct z daného místa odjet. Pokud to má člověk kousek domů, nebyl by to až takový problém, ale pokud například bydlíte ve vedlejší vesnici, už by to problém být mohl.

Stejně tomu tak je i v případě, že se rozhodnete zajet na motorce do obchodu. Také byste danou motorku měli zaparkovat tam, kde na ní půjde dobře vidět, abyste ji měli stále pod dohledem.

Člověk by si měl dávat na takové věci pozor, aby se vám opravdu nestalo, že se budete muset potýkat s tím, že něco na vaší motorce nebude fungovat a to proto, že jste na ni nedali pozor a našel se někdo, kdo se rozhodl do něčeho takového začít rýpat a to i přesto, že věděl, že daná motorka není jeho.

krásná motorka

Někteří lidé jsou schopni udělat neskutečné věci a to na věcech, které nejsou jejich. Nikdy by se vám nemělo stát, že kvůli nepozornosti vaše motorka skončí na dlouhou dobu v servise, než se zase vše obnoví tak, jak to má být.

Dejte si opravdu zejména na cizí lidi kolem vaší motorky pozor. Mohlo by se stát, že to nedopadne dobře.

Pokud si všimnete, že se kolem vaší motorky motá někdo cizí, ihned ke své motorce raději běžte, než bude pozdě.