Co vás čeká s knížkovým obalem na mobil Huawei

Prohlíželi jste si někdy velmi zblízka obaly na mobil Huawei https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-huawei-83, známé pod názvy flip nebo knížka? Připomínají na první pohled kapesní diář, poznámkový bloček, knížku veršů nebo dětský památníček. Máte-li jej v ruce, uvědomíte si, proč se stále tento typ obalů drží na špici obliby prodávaného příslušenství k mobilním telefonům:

dívka s mobilem

Je měkký a velmi příjemný na dlani – knížkové obaly se zhotovují ze stoprocentního polyuretanu, s výrobním názvem eko-kůže. Název nebyl zvolen náhodně, od opravdové kůže je téměř k nerozeznání jak na pohled, tak i na omak. Nemají sice takovou pevnost a trvanlivost, ale neznamená to, že se vám za pár měsíců obal pod rukama rozpadnou. Podstatné rovněž je, že jsou knížkové obaly velmi pohledné a můžete se s nimi vypravit na jakoukoli společenskou událost, aniž byste se cítili trapně či nevhodně.

focení s mobilem

Zásadní vliv prodyšnosti – s polyuretanem se počítá v mnoha průmyslových odvětvích a zhotovují se z něj výrobky, kde je prodyšnost zásadní vlastností. Jedním z příkladů jsou zdravotní matrace, vhodné i pro alergiky a batolata, kdyby nebyly prodyšné, nebylo by spaní dostatečně komfortní. Eko-kůže dokonce nahradila klasickou kůži ve stélkách obuvi a jistě si dovedete představit, jak byste se cítili v zapařených, neprodyšných uzavřených botách např. z PVC. Prodyšnost umožňuje u obalu na mobil odvádět z jejich povrchu vlhkost a tím bránit srážení na vodní kapky. Co by to znamenalo pro samotný telefon, kdyby se dovnitř dostala voda, si jistě sami dokážete odvodit.

Dílenské zpracování a cena – zákazníky nezajímá pouze praktické využití, kdy vám obal poslouží jako stojánek a úschovna bankovek či dokladů, což knížková pouzdra umožňují, ale podstatná je i kvalita výroby v poměru k ceně. Ta je velmi příznivá, a ačkoli jde o spotřební zboží, dokáže vás příjemně překvapit. Výrobky mají přesné švy, jsou zhotoveny precizně, což byste v domácích podmínkách stěží zvládli, a to vše za pár stovek.